SpäťÚvod / ELITE FITNESS / Vybavenie

Vybavenie

Vybavenie

Stroje

ELITE TRAININGS FITNESS CLUB je vybavený moderným, na zakázku vyrobeným posilňovacím a kardio zariadením ELITE FITNESS training equipment. Spĺňa najvyššie požiadavky ergonómie, dizajnu, funkčného dizajnu a kvality. 

Stroje, ktoré mám vo svojom fitku, využívajú jedny z najkvalitnejších technológií prispievajúcich najmä k správnemu a zdravému cvičeniu, ale tiež k efektívnemu zaťažovaniu svalových partií, umožňujú presné nastavenia na mieru mojim klientom a sú aj vysoko spoľahlivé.

 

K dispozícii je viac ako 35 posilňovacích strojov, lavíc a stojanov, 7 olympijských činiek s množstvom kotúčov, 7 fixných rovných a 7 fixných EZ- činiek a jednoručné činky od 1 až po 50kg. 
 

Kardio zariadenie 

tvoria 4 profesionálne bežecké trenažéry, 3 eliptické trenažéry, 3 spinningové a 2 horizontálne bicykle. Ponuku dopĺňajú aj 2 vibračno-masážne stroje, ktoré majú okrem uvoľnenia Vašich svalov po intenzívnom cvičení aj rehabilitačný a zdraviu prospešný efekt. V snahe zabezpečiť maximálnu kvalitu ovzdušia je priestor vybavený kanálovou klimatizáciou a aktívnym vetraním. 
 

Solárium: 

Hnedý vzhľad vašej pokožky môžete získať v našom vertikálnom soláriu zn. Gardasun. Cena za 1 minútu je pre členov ELITE TRAINIGS FITNESS CLUBu 0,35 Eur pre nečlenov 0,43 Eur. K zakúpeniu bude aj solárna kozmetika (krémy, oleje a pod.) 
 
Členom ELITE TRAINIGS FITNESS CLUBu sa stanete pri zakúpení akejkoľvek permanentky, čím získate aj ďalšie výhody. 
 

Doplnky výživy: 

V našom fitness bare ponúkame okrem chladených a teplých nápojov aj mixované proteínové kokteily, proteínové a energetické tyčinky a široký výber kvalitných doplnkov výživy svetových značiek pre ambicióznych aj kondičných cvičencov. (BSN, DYMATIZE, MUSCLETECH, PVL, MEGA-PRO...)